Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

PROF. KOSMĒTIKA

MELNĀ PĒRLE - profesionālas kosmētikas veikals. Frizieriem, kosmetologiem, manikīram, pedikīram, salonu īpašniekiem, masieriem, vizāžistiem pieejami vairāk kā 1000 preču. Veikalā ir pārstāvētas vairāk kā 40 pasaulē atzīti zīmoli. Veikalā ir iespējams iegādāties visu nepieciešamo matu kopšanai, kosmetoloģijas nozares meistariem, manikīra un pedikīra meistariem un citus skaistumkopšanas produktus.

Matu kopšanai

MELNĀ PĒRLE piedāvā visu nepieciešamo profesionālai matu kopšanai no vairāk kā 10 pasaulē atpazīstamiem zīmoliem. Veikalā ir iespējams iegādāties šampūnus, balzāmus, maskas, losjonus, ķīmiskās krāsas, saudzējošās matu krāsas, krāsas attīstītājus, balinātājus, tonējošos līdzekļus, veidošanas līdzekļus, aksesuārus, frizieru piederumus, aprīkojumus u.c..

 Nagu un roku  kopšanai

MELNĀ PĒRLE  veikalā ir pieejams viss nagu un roku kopšanai,  ir pieejami profesionāli kopšanas līdzekļi, aksesuāri, aparāti un ierīces nagu pieaudzēšanai un kopšanai.

salonamsalonamsalonamsalonamsalonamsalonamsalonamsalonamsalonamsalonamsalonam